Кільця

Ви відвідали кілька ювелірних салонів,
але так і не вдалося знайти «Ваше» кільце,
те саме-саме, про яке мрієте?

виготовлення кілець на замовлення

Наші Каталоги


Кільця для заручин

Приходьте, дзвоніть і замовляйте індивідуальне
виготовлення в ювелірній майстерні «Золота ручка», тому що у нас:

  12-річний професійний досвід;
  Новітня технологія виробництва;
  Найкращі ювелірні майстри, у яких «золоті руки»;
  Гнучка система знижок для постійних Клієнтів.

Наші контакти:
(096) 647-96-69
(063) 647-96-69
(063) 647-96-69
Київ,
вул. Марії Капніст, 2а

Також ми будемо раді бачити ескізи на нашій пошті – Zolotayaruchkakiev@gmail.com

Ми докладаємо всіх зусиль,
щоб реалізувати Ваше бажання -
cтворити саме
Бажану Вами ювелірну прикрасу!

Як ми працюємо:

Чекаємо Вас в нашій ювелірній майстерні!

Все частіше в наш час люди користуються такою послугою як виготовлення кілець на замовлення (Київ). Нерідко виникають такі ситуації, коли хочеться порадувати себе або близьку людину вишуканим ювелірним виробом, який би був оригінальним і ексклюзивним. Іноді вподобаний готовий виріб не підходить за розміром або виготовлений не з того матеріалу, з якого хотілося б. У таких ситуаціях ідеальним рішенням буде виготовлення кілець на замовлення (Київ).

Виготовлення кілець на замовлення (Київ) - це дуже відповідальне завдання, яке повинен виконувати тільки хороший майстер своєї справи. За допомогою хорошого фахівця ювелірного ремесла будь-яка людина зможе втілити свої ідеї та фантазії в реальність. Оригінальні фігури різних виробів, тварин або абстрактні декоративні елементи, а також всілякі написи все частіше можна побачити на кільцях у людей. Кільце, в розробці дизайну якого людина особисто взяла участь, буде здаватися більш привабливим і красивим, а його оригінальний дизайн буде радувати набагато більше, ніж куплене в ювелірному магазині готове традиційне кільце.

Виготовлення кілець на замовлення (Київ) - це ідеальний варіант для людей, які люблять ексклюзивні і унікальні речі. Ювелірний виріб, в який людина вклала якісь свої ідеї і частинку душі, буде особливо цінним і дорогим для нього. Виготовлення кілець на замовлення (Київ) здійснюють майстри компанії «Золота ручка». Наша ювелірна майстерня пропонує найбільш оптимальне в столиці поєднання прийнятних цін і чудової якості.

Недорого виготовлення кілець на замовлення (Київ) виконають фахівці ювелірної майстерні «Золота ручка».