ЮВЕЛІРНА МАЙСТЕРНЯ (КИЇВ)

Ми раді вітати Вас в ювелірній майстерні
«Золота ручка»

Надаємо Вашій увазі весь спектр ювелірних послуг - ремонт виробів, виготовлення виробів за ювелірними каталогами, а також виготовлення повністю ексклюзивних виробів на Ваш смак.

Ми працюємо як з сріблом, так і з золотом.

Прикрасити виріб можна будь-якими каміннями - починаючи від кубічних цирконів, закінчуючи діамантами вищого класу.

Обмежити Вас може тільки Ваша фантазія!

Замовлення за каталогом виконується до десяти днів, ексклюзивний виріб - до двадцяти днів, ремонт часто відбувається прямо на місці.

Наша майстерня знаходиться в зручному місці - біля станції метро Шулявська, вулиця Марії Капніст 2А. Ми працюємо з 9 до 18 щодня, крім вихідних.

Якщо у Вас є які-небудь запитання, їх завжди можна уточнити за телефоном:

(096) 647-96-69
(063) 647-96-69

Також ми будемо раді бачити ескізи на нашій пошті –
Zolotayaruchkakiev@gmail.com

Ми втілимо Вашу мрію!

Є великий досвід роботи з 2001 року.

На сьогоднішній день майстерня обслуговує багатьох постійних клієнтів, але ми завжди раді новим клієнтам!

Довіряючи нам своє замовлення, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що воно буде виконане професіоналами і майстрами ювелірної справи!

Ювелірна майстерня Київ

Сьогодні практично кожна людина має як мінімум одну яку-небудь ювелірну прикрасу. Досить багато жителів нашої країни має не менше десятка різних прикрас. Дорогоцінні метали і камені ще з давніх часів були улюбленими прикрасами заможніх людей. У наш час послугами і товарами ювелірних майстерень в Києві користуються не тільки багаті люди. Людина з середнім достатком може дозволити собі купити гарний браслет, елегантні сережки, ланцюжок або інший виріб.

Сучасна ювелірна майстерня (Київ) пропонує своїм клієнтам можливість не тільки вибрати прикрасу з асортименту готових виробів або з каталогу. Висококласні фахівці в ювелірній майстерні (Київ) зможуть виготовити ексклюзивні вироби із золота, срібла за індивідуальним замовленням. Сьогодні дуже популярно купувати різні кільця, сережки, браслети, виготовлені у вигляді якихось незвичайних предметів і абстрактних форм, цифр і букв, які мають особливе значення для людини. Нерідко люди хочуть замовити ексклюзивну прикрасу, присвячену особливій події в житті. Хороша ювелірна майстерня (Київ) зможе запропонувати найоригінальніші рішення і варіанти дизайну прикрас для тієї чи іншої події. Ювелірна прикраса, яка своїм виглядом символізує і нагадує про незабутні моменти життя - це найкращий подарунок близькій і коханій людині.

Ювелірна майстерня (Київ) «Золота ручка» зможе запропонувати Вам стильні й незвичайні вироби, які будуть для Вас не тільки красивою прикрасою, але і нагадуванням про кращі моменти Вашого життя.

Ювелірна майстерня (Київ) «Золота ручка» пропонує послуги з виготовлення та ремонту виробів зі срібла та золота.