Браслет з гравіюванням на замовлення

Браслет з гравіюванням на замовленняБраслет - це ювелірний виріб, призначений для носіння на руці. Дане прикраса буває як чоловіча, так і жіноча. Свою історію браслет веде з давніх часів і поширений практично у всіх народів. Як раніше, так і зараз цю прикрасу майстри робили у всіляких варіаціях: масивні і витончені, прості і з чудернацьким візерунком, з різних металів, з додаванням дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння.

З часом браслет не втрачає своєї актуальності і естетичності. Дуже поширеним варіантом сьогодні є браслет з гравіюванням на замовлення. Вигравійована фраза, у тому числі ім'я певної людини, є відмінною рисою конкретного виробу, яке стає іменним.

Браслет з гравіюванням на замовлення можна подарувати і чоловікові, і жінці. Це буде чудовий подарунок на День народження, весілля, ювілей або іншу знаменну дату. Такий подарунок не залишиться непоміченим і буде, безсумнівно, високо оцінений.

Прекрасний, якісний браслет з гравіюванням на замовлення із задоволенням виготовлять для Вас майстри ювелірної майстерні «Золота ручка».

У роботі ми використовуємо золото і срібло. Для браслета з гравіюванням на замовлення можуть використовуватися різні камені, все залежить від Ваших побажань, фантазії і фінансових можливостей. Так чи інакше, Ви можете бути впевнені, що ми зможемо підібрати для Вас найкращий варіант з каталогу, в якому представлена ​​велика кількість моделей або ж виготовити ексклюзивний виріб. Термін виконання браслета з гравіюванням на замовлення по Вашому ескізу становить до двадцяти днів.

Браслет з гравіюванням на замовлення - один з кращих способів здивувати людину і викликати загальне захоплення.