Кільця на замовлення (ціна)

Кращі друзі кожної жінки - це ювелірні прикраси. Вони дозволяють жінкам відчути себе красивими. Подарувати своїй дівчині або дружині прикрасу - це означає показати, що Ви її дійсно любите. Але в наш час складно знайти хоч щось унікальне. У ювелірних магазинах великий вибір виробів, але всі вони такі схожі та нудні. Тому відмінним рішенням буде зробити кільця на замовлення. Ціна такого кільця часом буває більш прийнятною, ніж вже готового. Однак, не поспішайте бігти в першу зустрічну ювелірну фабрику і робити замовлення. Спочатку потрібно знати, які чинники варто врахувати.

Кільця на замовлення цінаФактор перший: від чого залежить ціна кільця на замовлення? Першим ділом, вартість кільця буде залежати від матеріалу, з якого воно зроблене. Цілком логічно, що золото коштує дорожче, ніж срібло. Ціна кільця на замовлення з золота буде вище, ніж зі срібла. Що вибрати - це питання смаку і Ваших фінансових можливостей. Відрізняються і кільця на замовлення (ціна яких теж буде різною) за своєю вагою. Чим важче кільце, тим менше витрачено на нього матеріалів. Отже, і вартість його буде менше.

Фактор другий: робота майстра з виготовлення кільця на замовлення (ціна теж буде залежати від цього). Враховуйте, що виготовлення ювелірних виробів - це дуже тонка робота. Тому,  якщо робота майстра коштує дивно мало, значить, швидше за все, вона буде виконана неякісно. Тоді Ви дуже сильно засмутитеся, побачивши своє замовлення. Краще звертатися до перевірених часом майстрів, щоб знати точно, що всі Ваші бажання будуть враховані і виконані.

Ювелірна майстерня «Золота ручка» готова виконати будь-які Ваші бажання при виготовленні кільця на замовлення! Ціна Вас також порадує!

Ми маємо досвід роботи протягом 12 років - це гарантія якісного виконання всіх послуг. Звертайтеся до нас! Наші майстри виконають Ваше замовлення на вищому рівні!