Обручки ціна

Обручки цінаДотримуючись багаторічних традицій, молодята на весільній церемонії обмінюються в знак вічної любові обручками. Але задовго до цього необхідно вибрати ті самі кільця, що може виявитися не таким простим заняттям, як може здатися на перший погляд.
Традиційно, а точніше за прикметами і забобонами, обручки (ціна) повинні були бути гладкими. Це символізувало гладкість в сімейних відносинах. Але сьогодні молоді пари вже не так неухильно дотримуються цієї традиції і досить часто вибирають рифлені вироби.
Варто визначитися, з якого металу Ви віддаєте перевагу кільцям. Найбільш поширеними варіантами є золото (біле, червоне, жовте), платина, сплав декількох металів. Далі вибір за каменем. Обрамляти кільце каменем чи ні - вибір кожного, але варто пам'ятати, що обручку Ви будете носити щодня, тому вона повинно бути зручною, не чіпляти за одяг.
Також обручки, ціна яких варіюється, можуть відрізнятися по ширині. Як правило, для жінки підходять більш вузькі варіанти, в той час як для чоловіка можна підібрати більш широке кільце.
Ціна на обручки в столиці дуже різна. Кожна пара може вибрати і купити ці вироби, виходячи з власних уподобань і можливостей.

Вишукані обручки, ціна яких адекватна, можна купити в ювелірній майстерні «Золота ручка».

Звернувшись до нас, Ви зможете вибрати прикраси з нашого каталогу, який налічує величезну кількість видів, а також надати власний ескіз, за яким наш майстер із задоволенням виготовить для Вас обручки. Ціна на прикраси у нас лояльна.