Широкі обручки

Широкі обручкиЯкщо у вас є необхідність купити або замовити обручки для весільного свята, то напевно, у вас вже сформувалися певні побажання на рахунок їх зовнішнього вигляду. Це насправді дуже логічно. По нашому професійному досвіду, можна точно затвердити, що багато пар вибирають саме широкі обручки, з вставками каменів або без їх наявності.

Асортимент моделей широких обручок насправді вельми великий. Тому знайти ту саму модель не так вже й складно. Важливо, перед покупкою такого виді кілець, попередньо приміряти хоча б кілька різних широких обручок. Таким чином, ви зможете відчути наскільки комфортна та чи інша ширина кільця, а також оцінити естетичну красу широких обручок саме на своєму пальчику.

Де це можливо зробити? Відповідь досить проста. Знайдіть найближчу до вас торгову точку з продажу вже готових ювелірних виробів і вибираєте для підбору саме широкі обручні кільця. Якщо вам комфортно с такою шириною кільця, можна спокійно звертатися в нашу майстерню і замовити виготовлення.

Ми реально можемо стверджувати, що можемо виготовити широкі обручки, на самому високому профі  рівні.

Нам довіряють клієнти вже більше 16 років. Ми з гордістю підтверджуємо свій рівень кожного дня, при виготовленні прикрас, у тому числі і широких обручок із золота за дуже адекватною ціною. Чекаємо ваших звернень і замовлень!