Ювелірні обручки

Ювелірні обручкиЮвелірні обручки - це вироби, які символізують любов, взаєморозуміння і одну цілу сім'ю, яку створюють чоловік і жінка. Сучасні магазини пропонують величезну їх різноманітність, починаючи з класичних варіантів і закінчуючи незвичайними кільцями у формі корон. Тому нареченим так часто складно вибрати лише одну пару ювелірних обручок. Однак для того, щоб цей вибір був максимально простим, варто лише дотримуватися певної невеликої схеми.

Перш за все, потрібно визначитися з матеріалом, з якого будуть Ваші кільця. Вам більше подобається золото, або срібло? Враховуйте, що срібло виглядає більш просто і «дешево». До того ж золоті вироби більш довговічні і більш стійкі до негативних впливів факторів зовнішнього середовища. Тому багато експертів рекомендують не економити і купувати ювелірні обручки, виготовлені зі справжнього золота. Не забувайте, що такі ювелірні вироби купуються один раз і практично на все життя. Золото може бути жовте і біле. Одне кільце може також виготовлятися з двох видів золота.

Після вибору матеріалу, варто визначитися з видом і формою ювелірних обручок. Це можуть бути класично плоскі і круглі варіанти, кільця, які прикрашаються дорогоцінними каменями, кільця з різьбою і гравіюванням. Особливо цікаво виглядають ювелірні обручки незвичайних форм. Вони свідчать про унікальний і специфічний смак їх власників. Унікальні моделі кілець можна придбати, замовивши їх виготовлення по індивідуальним побажанням. Такі кільця з часом можуть стати справжніми сімейними реліквіями.

Майстерня «Золота ручка» виготовить з урахуванням всіх Ваших бажань унікальні ювелірні обручки.

Ми працюємо і з золотом, і з сріблом!