Золоті обручки

Золоті обручкиЗолоті обручки - це найпопулярніші і затребувані кільця, яким надає перевагу більшість майбутніх молодят. Золото - поширений метал для виготовлення обручок з давньою історією. Дотримуючись традицій, сучасні молоді пари воліють обмінюватися саме золотими обручками, приносячи клятву любові і вірності.

Обмінюватися кільцями саме із золота було прийнято у стародавніх єгиптян і римлян. Кільце ж, маючи замкнуту форму, символізує стабільність, вічність, незмінність.

Придбати золоті обручки можна сьогодні практично в кожному ювелірному магазині або майстерні. І не існує практично ніяких обмежень у виборі. Від уподобань пари залежить чи будуть це прості, скромні кільця або вироби інкрустовані дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. Деякі закохані також замовляють гравіювання на кільцях.

Золоті обручки високої якості і незрівнянної краси можна вибрати і купити в ювелірній майстерні «Золота ручка».

Вибір золота як металу для кілець обумовлений його чудовими властивостями. Воно, за звичайних умов, не вступає у взаємодію з більшістю кислот і не утворює оксидів, не руйнується під дією кислот і лугів. Довговічність і міцність і стійкість до корозії золота відома повсюдно.

Ми пропонуємо вибрати золоті обручки, які представлені у нас в широкому асортименті. Якщо ж Ви не підберете кільця потрібного дизайну і розміру, то наші майстри із задоволенням виконають для Вас індивідуальне виготовлення кілець.

Золоті обручки - це багатовікова традиція, що символізує непорушний союз люблячих один одного людей.